top of page

10 důvodů proč mít úrazové pojištění.

Aktualizováno: 8. 8. 2023Úrazové pojištění je důležitým způsobem, jak se ochránit před finančními následky způsobenými nečekaným úrazem. Zde je deset hlavních důvodů, proč mít úrazové pojištění:


1. Zabezpečení finančních ztrát:

Úrazové pojištění poskytuje finanční krytí v případě zranění nebo invalidity po úrazu, což pomáhá pokrýt léčebné náklady a ztráty příjmů z důvodu pracovní neschopnosti.


2. Léčebné výdaje:

Pojištění vám umožní hradit náklady na léčbu, hospitalizaci, rehabilitaci a další nutné zdravotnické služby po úrazu.


3. Náhrada příjmu:

V případě, že po úrazu nejste schopni pracovat, může vám úrazové pojištění poskytnout náhradu za ztracené příjmy, což pomůže udržet stabilitu vašeho životního stylu a financí.


4. Invalidita a trvalé následky:

Pokud utrpíte trvalé zranění nebo invaliditu, úrazové pojištění vám může poskytnout jednorázovou či pravidelnou finanční odškodnění.


5. Smrtelné následky:

V případě, že dojde k úrazu, který skončí smrtí pojištěného, úrazové pojištění může poskytnout finanční pomoc pozůstalým a pomoci jim zvládnout ekonomickou zátěž.


6. Pokrytí mimo pracovní dobu:

Úrazové pojištění poskytuje krytí i mimo pracovní dobu, což znamená, že jste chráněni 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, bez ohledu na to, kde se úraz stane.


7. Nízké náklady:

Úrazové pojištění je obvykle cenově dostupné a můžete si vybrat různé druhy pokrytí a limity dle svých potřeb.


8. Bez lékařských prohlídek:

Většina úrazových pojištění nepožaduje lékařské prohlídky při sjednávání pojištění, což usnadňuje a urychluje proces.


9. Doplňkové k jiným pojištěním:

Úrazové pojištění může sloužit jako doplněk k jiným typům pojištění, jako je zdravotní pojištění nebo životní pojištění.


10. Psychologická jistota:

Mít úrazové pojištění přináší psychologický pocit jistoty a klidu, protože víte, že jste připraveni na případné nečekané události.


I přesto, že úrazové pojištění může být velmi užitečné, je důležité si pečlivě prohlédnout podmínky pojištění a poradit se s odborníkem, aby bylo pojistné krytí skutečně přizpůsobeno vašim potřebám a životní situaci.Pomůžeme vám porovnat vaše stávající pojištění a případně pomoc s jeho výpovědí a přechodem do našeho členství Sporthelp, které se skládat ze speciálním úrazovém pojištění a organizací zdravotní péče.
136 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

コメント

5つ星のうち0と評価されています。
まだ評価がありません

評価を追加
bottom of page