top of page

Hlavní důvody proč by měl mít sportovec SportHelp členství.Členstvím SportHelp poskytuje řadu výhod, které jsou obzvláště užitečné pro sportovce. Hlavní důvody pro jeho získání jsou:


Organizace zdravotní péče: 

SportHelp zajistí rychlou a efektivní lékařskou péči v případě úrazu nebo zdravotních problémů. Umožňuje přístup k široké síti odborníků a zdravotních institucí, čímž zajišťuje rychlé a kvalitní léčení.


Nepřetržitá online lékařská poradna: 

Poskytuje okamžitý přístup k odbornému lékařskému posudku a radám, což je klíčové v akutních situacích.


Speciální úrazové pojištění: 

Kryje náklady spojené s úrazy včetně těch, které nejsou přímo sportovního charakteru. To zahrnuje i možné příjmové ztráty v důsledku zranění.


Sportovní benefity: 

Členství nabízí řadu dalších výhod jako jsou slevy na sportovní vybavení, oblečení, a přístup k dalším akcím a službám.


Flexibilní plány členství: 

SportHelp nabízí různé úrovně členství (Standard, Premium, Exclusive) i speciální juniorské balíčky, které se dají přizpůsobit individuálním potřebám sportovce.


Pomoc s rekonvalescencí: 

Kromě léčby zranění SportHelp pomáhá s plánováním a realizací rekonvalescence, včetně rehabilitačních programů, masáží a fyzioterapie.


Celosvětové krytí: 

Pojištění platí i mimo Českou republiku, což je výhodné pro sportovce, kteří cestují nebo soutěží v zahraničí.


Proaktivní zdravotní péče: 

Členství umožňuje využít zdravotní péče i v době, kdy sportovec není zraněn, například při hledání nového praktického lékaře nebo pro preventivní vyšetření.Výše uvedené body zajišťují, že sportovci mohou soustředit svou energii na sportovní výkony a trénink, zatímco SportHelp se postará o vše ostatní související s jejich zdravím a bezpečností.


65 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comments

Rated 0 out of 5 stars.
No ratings yet

Add a rating
bottom of page